Sopot - Zakopane

Sopot i Zakopane są miastami partnerskimi już ponad 50 lat. Te dwa największe polskie kurorty słyną ze swojego niepowtarzalnego klimatu, który przyciąga nie tylko turystów i ludzi sztuki, ale od prawie dziesięciu lat również kinomaniaków.

Seanse Orange Kino Letnie odbywają się na drewnianej części Molo, tuż za bramkami. Codziennie, po zachodzie słońca czekają na Was wygodne leżaki, popcorn i morska bryza.

Wybierając się na projekcje nie zapomnijcie o zakupie biletu na Molo.

W ciągu dnia zapraszamy Was do naszej wyjątkowej kawiarni festiwalowej Koło Molo, zlokalizowanej w ogródku przy słynnej sopockiej fontannie. To tutaj można pobrać festiwalowe foldery, napić się pysznej kawy i zdobyć autograf filmowej gwiazdy. Siedząc w tym miejscu, z widokiem na Molo i Hotel Grand można poczuć atmosferę tego najsłynniejszego, tętniącego życiem polskiego kurortu.

Wszystkie atrakcje turystyczne Sopotu oraz wydarzenia kulturalne dostępne są pod linkiem: http://kalendarz.sopot.pl/

W Zakopanem, przy Górnej Równi Krupowej, u podnóża Tatr znajduje się malownicze Miasteczko Filmowe Orange Kino Letnie. To tutaj, tuż obok Krupówek, wieczorami odbywają się projekcje, podczas których górskie powietrze jest jeszcze bardziej odświeżające.

W ciągu dnia, w Miasteczku Filmowym, możecie sprawdzić bieżący repertuar festiwalowy, zapoznać się z wyświetlanymi filmami i odebrać nagrody wygrane w naszych festiwalowych konkursach.

Zapraszamy!

Wszystkie wydarzenia kulturalne w Zakopanem do sprawdzenia pod poniższym linkiem: http://www.kalendarz.zakopane.eu

znajdziesz nas na: