Repertuar

Spotkanie Made in Poland: Tomasz Schuchardt i Kasia Sarnowska

Spotkanie Made in Poland: Tomasz Schuchardt i Kasia Sarnowska

 

Zapraszamy na kolejne, otwarte dla publiczności, spotkanie z gwiazdami polskiego kina w ramach czwartkowych projekcji tematycznych „Made in Poland”.

Już 11 sierpnia gośćmi festiwalowej kawiarni Koło Molo w Sopocie będą: aktor Tomasz Schuchardt, grający jedną z głównych ról w filmie „Chemia” w reż. Bartosza Prokopowicza oraz Katarzyna Sarnowska - producentka i scenarzystka tego poruszającego filmu inspirowanego życiem samego reżysera. Spotkanie o godzinie 18.00 w kawiarni festiwalowej Koło Molo poprowadzi Magdalena Felis - dziennikarka filmowa, realizatorka programów telewizyjnych, videoblogów i reportaży.

Tomasz Schuchardt urodził się w Starogardzie Gdańskim i przez część życia związany był z Trójmiastem. To jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia, obsadzany głownie w rolach bohaterów niepokornych i o silnym charakterze. Zagrał Fokusa - członka legendarnej grupy Paktofonika w filmie „Jestem Bogiem“ i  porucznika Franciszka „Kobrę“ w filmie „Miasto 44“. W 2010 roku otrzymał nagrodę za główną rolę męską w filmie „Chrzest“ Marcina Wrony na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

W dniu spotkania film „Chemia“, zostanie pokazany w ramach festiwalowego cyklu „Made in Poland” w kinach letnich w Sopocie, Zakopanem i Giżycku.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z aktorem oraz na wieczorne projekcje filmowe.

Orange Kino Letnie to codzienne projekcje najciekawszych filmów oraz moc atrakcji przez całe wakacje.

Na wszystkie wydarzenia i projekcje w ramach festiwalu wstęp wolny!

Dokładny repertuar na stronie: www.orangekinoletnie.wp.pl

« Zobacz cały repertuar

znajdziesz nas na: