Repertuar

Spotkanie Made in Poland: Katarzyna Figura i Filip Bajon

Spotkanie Made in Poland: Katarzyna Figura i Filip Bajon

  

 

 

 

Najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane zaprasza na cykl wydarzeń w ramach czwartkowych projekcji tematycznych „Made in Poland”. W dwa pierwsze czwartki sierpnia, kawiarnię festiwalową Koło Molo w Sopocie odwiedzą wybitne gwiazdy polskiego kina.

 

Ona: legendarna gwiazda obdarzona zmysłowym głosem i wielkim wdziękiem z powodzeniem występowała u Kieślowskiego, Kondratiuka, Koterskiego, Machulskiego czy Altmana.

On: kultowy polski reżyser, dziekan Wydziału Reżyserii PWSFTviT, twórca filmu „Przedwiośnie“, który obejrzało w polskich kinach ponad milion siedemset tysięcy widzów.

 

Już 4 sierpnia z widzami festiwalu spotkają się znakomita aktorka filmowa i teatralna Katarzyna Figura oraz reżyser Filip Bajon.

Jego najnowszy film „Panie Dulskie“, w którym obsadził wielkie damy polskiego kina, prezentowany jest tego dnia w ramach festiwalowego cyklu „Made in Poland” w kinach letnich w Sopocie, Giżycku i Zakopanem.

Spotkanie o godzinie 18.00 w kawiarni festiwalowej Koło Molo w Sopocie poprowadzi Edyta Jarząb, przez lata związana ze Stowarzyszeniem Filmowców Polskich, artystka i dziennikarka filmowa.  

 

Na kolejne spotkanie „Made in Poland” zapraszamy w czwartek 11 sierpnia. Gośćmi festiwalowej kawiarni Koło Molo będzie aktor Tomasz Schuchardt, grający jedną z głównych ról w filmie „Chemia” oraz Katarzyna Sarnowska - producentka i scenarzystka tego poruszającego, opartego na prawdziwych zdarzeniach filmu.

 

Orange Kino Letnie to codzienne projekcje najciekawszych tytułów oraz moc filmowych atrakcji przez całe wakacje.

Na wszystkie wydarzenia i projekcje w ramach festiwalu wstęp wolny!

 

« Zobacz cały repertuar

znajdziesz nas na: