Repertuar

Gotowanie z gwiazdami: Tomasz Jakubiak i Roman Paszke

 

Kapitan Roman Paszke gościem specjalnym „Gotowania z Gwiazdami” na Molo w Sopocie.

 

Najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane we współpracy z WFM Kuchnie zaprasza na kolejne „Gotowanie z gwiazdami”, filmowo-kulinarny cykl w kawiarni festiwalowej Koło Molo.

W czwartek 21 lipca o godzinie 18:00 w kawiarni festiwalowej Koło Molo w Sopocie Tomasz Jakubiak ponownie oczaruje swoimi zdolnościami kulinarnymi. Tym razem jego potrawy degustować będzie kapitan Roman Paszke razem z rodziną.

Roman Paszke - kapitan jachtowy żeglugi wielkiej. Żeglarz regatowy, nawigator oraz budowniczy jachtów. Przepłynął ponad 200 tysięcy mil w rejsach oceanicznych, w tym kilkukrotnie samotnie przez Atlantyk. Zwycięzca i uczestnik wielu międzynarodowych regat, wielokrotny Mistrz Polski w klasach morskich. Smakosz kuchni śródziemnomorskiej, której próbował we wszystkich portach świata.

Tomasz Jakubiak od lat zaraża ludzi pasją do gotowania, o jedzeniu potrafi opowiadać godzinami, okraszając historie właściwym sobie poczuciem humoru, co sprawia, że jego pokazy gotowania zamieniają się we wspólne, radosne świętowanie.

Przekonajcie się sami, co Tomasz Jakubiak przygotuje w festiwalowej Kuchni WFM.

Pierwsza odsłona z cyklu „Gotowanie z Gwiazdami” już za nami – pyszności z Tomkiem Jakubiakiem, przygotowywał raper i miłośnik kuchni Vienio, a smak potraw oceniał aktor Antoni Królikowski.

Zobaczcie relację wideo z tego wydarzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=vtv9zj4F3Mo

Kolejne spotkanie z tego cyklu już 28 lipca, a gościem Tomasza Jakubiaka będzie aktorka Katarzyna Glinka.

Planowana wizyta na Molo w Sopocie Małgorzaty Potockiej została odwołana w ostatniej chwili z powodów zdrowotnych.

Zapraszamy i życzymy smacznego!

« Zobacz cały repertuar

znajdziesz nas na: