Atrakcje

Już po raz dziewiąty Sopot i Zakopane zmieniają się w centrum filmowych atrakcji. Codzienne projekcje odbywać się będą przez całe lato na ekranach na sopockim Molo i przy zakopianskich Krupówkach.

W Sopocie, codziennie od 1 lipca, zapraszamy Was do Koło Molo – naszej oficjalnej kawiarni festiwalowej. W oparach pysznej kawy czy orzeźwiającej lemoniady będziecie mogli spotkać największe gwiazdy polskiego kina! Koło Molo to największy na molo ogródek letni z widokiem na słynną sopocką fontannę. Kawiarnia zlokalizowana jest obok napisu „MOLO“. Sprawdźcie poniżej, jakie atrakcje czekają na Was w kawiarni i na Molo tego lata.  

Dodatkowe atrakcje

W Zakopanem festiwal Orange Kino Letnie gościć będzie na Górnej Równi Krupowej, gdzie od 1 lipca codziennie funkcjonuje nasze Miasteczko Filmowe. To tutaj w ciągu dnia będziecie mogli roziąść się w wygodnych leżakach i zjeść pyszny popcorn oraz sprawdzić wszystkie szczegóły dotyczące naszego festiwalu.

Zapraszamy również do sali Miejskiej Galerii Sztuki w Zakopanem, gdzie czeka na Was moc atrakcji.

Dodatkowe atrakcje

W Giżycku Festiwal Orange Kino Letnie odbywa się we wszystkie środy i czwartki wakacji. Zapraszamy Was na projekcje oraz wydarzenia specjalne w nowoczesnej oraz niezykle urokliwej Ekomarinie nad jeziorem Niegocin.

Dodatkowe atrakcje

znajdziesz nas na: