Aktualności

Prestiż, nowoczesność i dobra energia od PROFBUD - partnera festiwalu Orange Kino Letnie

Profbud to firma deweloperska, która stawia na najwyższą jakość i oferuje swoim Klientom mieszkania szyte na miarę. Dziś na rynku nie wystarczy po prostu dobrze budować; korzystanie z najlepszych materiałów to też za mało. Kupując mieszkanie, Klient kupuje bowiem przestrzeń do życia, w której spędzi nawet kilkadziesiąt lat. 

My to wiemy, dlatego kładziemy szczególny nacisk na dopracowanie wszystkich detali: od przestrzeni wspólnych po elementy małej architektury, od skrzynek na listy po place zabaw. Chcemy, aby każdy, kto kupi mieszkanie na jednym z osiedli firmy Profbud, poczuł się tam dobrze. Żeby myślał ciepło o swoim nowym domu i z dumą zapraszał tam przyjaciół, a w ciepłe letnie popołudnia mógł usiąść na patio i w dyskretnej przestrzeni poczytać książkę, patrząc na zieleń. Dla firmy Profbud nie liczy się krótkoterminowy zysk, ale budowanie długoterminowych relacji – wszystkie nasze osiedla oferują serwis posprzedażowy.

 

Wysoka jakość realizacji zaowocowała przyznaniem firmie wyróżnień "Jakość Roku 2013” dla projektu Apartamenty Płomyka, "Inwestycja Roku 2013” i "Jakość Roku 2014” dla Osiedla Eskadra oraz Znaku Jakości i Niezawodności Home Zone dla Osiedla Praha. 

Obecnie w realizacji są cztery inwestycje - II etap Osiedla Praha na Grochowie oraz osiedla Awangarda, Dekada i Stella zlokalizowane na Bemowie. 

 

Osiedle Awangarda to prestiż, nowoczesność i dobra energia.

Zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie zachwycającego zielenią Fortu Bema na Bemowie. To miejsce stworzone z myślą o ludziach aktywnych, którzy cenią wysoką jakość życia, połączoną z wygodnymi rozwiązaniami i nowatorskim podejściem. Bliskość infrastruktury sportowej oraz terenów zielonych pozwala znaleźć równowagę pomiędzy odczuwalnym tempem życia stolicy a wewnętrzną harmonią.

Cechy charakterystyczne osiedla to wyjątkowa dbałość o szczegóły, projekt oparty o nowoczesne rozwiązania i trendy architektoniczne oraz najwyższej jakości materiały.

Doskonała komunikacja z innymi częściami miasta zapewnia wygodny i swobodny dostęp do wszystkich atrakcji Warszawy nawet dla najbardziej wymagających mieszkańców.

 

 

Natomiast Osiedle Dekada to miejsce ukryte pośród drzew, ostatni skrawek zurbanizowanej przestrzeni wysunięty głęboko w otulinę Kampinosu, niczym przyczółek.  Osiedle Dekada łączy w sobie rytm przyrody otaczającego lasu i przyjazne sąsiedztwo Boernerowa oraz okolic ulicy Radiowej.  Tworząc nowe miejsce dla mieszkańców Bemowa Profbud postawił na rewitalizację tego przepięknego zakątka zlokalizowanego w sąsiedztwie ronda im. Pułkownika Bernarda Adameckiego. 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie http://www.profbud.info/, zaś materiały promocyjne są dostępne w naszym festiwalowym Let’s Art Concept Store w Sopocie.

« Pokaż wszystkie wiadomości

znajdziesz nas na: