Aktualności

Zapraszamy na Sopocki weekend Visa z Rio 2016

Visa - Oficjalny Partner Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 zaprasza do Sopotu w dniach 12-15 sierpnia do udziału w sportowych wydarzeniach podczas Sopockiego Weekendu Visa z Rio 2016 i do wspólnego oglądania transmisji z Igrzysk.

 

W ramach wydarzenia chętni będą mogli skorzystać m.in. z symulatorów rowerowych, wioślarskich, żeglarskich, windsurfingowych, a także gier komputerowych z motywami Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 oraz atrakcji miasteczka Lekkiej Atletyki. Będzie również możliwość otrzymania specjalnie przygotowanej, spersonalizowanej koszulki Visa Rio 2016. W ciągu dnia organizowane będą spotkania ze znanymi Olimpijczykami, warsztaty samby, a wieczorami odbywać się będą pokazy tego brazylijskiego tańca.

Na plaży obok molo powstanie boisko Visa do siatkówki plażowej, gdzie rozgrywane będą pokazowe mecze oraz turniej z nagrodami od Visa. Podczas weekendu będzie również można obejrzeć wystawę poświęconą olimpijczykom związanym z Sopotem.

 

Zapraszamy też do działającej od 5 sierpnia Sopot - Strefa Visa Rio 2016 usytuowanej w kawiarni festiwalowej Koło Molo, na Placu Zdrojowym przy słynnej fontannie. Główną atrakcją strefy jest duży telebim, na którym wyświetlane są transmisje na żywo z zawodów rozgrywanych podczas Igrzysk. W strefie Visa jest również specjalne stanowisko gdzie za pomocą okularów do wirtualnej rzeczywistości, można odbyć wycieczkę po Rio de Janeiro. Wszyscy chętni mogą też wziąć udział w specjalnym quizie Olimpijskim. 

Świętujcie wspólnie z nami zwycięstwa Polaków na Igrzyskach Olimpijskich Rio 2016

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

 

« Pokaż wszystkie wiadomości

znajdziesz nas na: