Aktualności

Kontynuacja amerykańskiego blockbustera z pluszowm misiem w roli głównej!

„Ted 2” to pełna gagów, z jeszcze wyżej postawioną poprzeczką amerykańska komedia, w której miś Ted to jeszcze większy zbereźnik. 

 
Nasi bohaterowie, John, w tej roli Mark Wahlberg, i Ted wciąż mieszkają w Bostonie i mają się świetnie. Tyle że John jest rozwodnikiem, a Ted ułożył sobie życie z uroczą Tami-Lynn (Jessica Barth). Kiedy dopada ich rutyna, decydują się na dziecko. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie wspólnota Massachusetts, która nie uznaje Teda za człowieka, brutalnie uprzedmiotowiając go do roli "własności", co rujnuje myśl o adopcji. Ted traci pracę, a jego małżeństwo zostaje unieważnione. Wściekły Ted z pomocą swojego przyjaciela rozpoczna walkę o należne mu prawa obywatelskie.
 
Jeśli chcecie dowiedzieć się czy Ted zostanie uznany za pełnoprawnego obywatela Stanów Zjednoczonych - z tymi samymi prawami, co inni ujarani i popijający piwo ludzie, musicie obejrzeć ten film.
 
Projekcja odbywa się w ramach cyklu „Z Orange i mega hitem” dziś o 21:00 w Zakopanem i Giżycku oraz o 21:30 w Sopocie.
 
W tym miesiącu w cyklu „Z Orange i mega hitem” będziecie mieli szansę obejrzeć jeszcze takie kasowe produkcje jak “Everest”, “Szybcy i wściekli 7” oraz “nieletni / pełnoletni”. 
 
Zapraszamy! 

« Pokaż wszystkie wiadomości

znajdziesz nas na: