Aktualności

Wyjątkowy Concept Store w ramach festiwalu Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane.

Orange Kino Letnie to codzienne, plenerowe pokazy filmów i bliskie spotkania z gwiazdami kina oraz niezwykła przestrzeń LET‘S ART Concept Store, w której można celebrować sztukę, design i wyśmienitą kuchnię.

 

 

LET‘S ART Concept Store to miejsce prezentacji niezwykłych przedmiotów wykonanych przy użyciu niekonwencjonalnych technik i materiałów. Całość ekspozycji prezentowana jest w otoczeniu minimalistycznego i oryginalnego designu Oskara Zięty. Przestrzeń Concept Store została zaaranżowana z ultralekkich i niezwykle funkcjonalnych mebli i płyt Systemu 3+. Jak sama nazwa wskazuje - łatwego w montażu, mobilnego, otwartego dla wyobraźni i potrzeb. Wśród  projektów marki ZIĘTA uwagę zwracają zjawiskowe lustra – zwane TAFLAMI, które od czerwca tego roku można zobaczyć w nowojorskiej MoMA-ie, a także model krzesła PLOPP (Polski Ludowy Obiekt Pompowany Powietrzem), który trafił m.in. do stałej kolekcji Centre Pompidou w Paryżu jako jedno z dwunastu krzeseł, które zmieniły współczesny design i przyniósł polskiemu artyście wiele nagród, w tym m.in Red Dot Design Award i Audi Mentor Prize. 

 

O oświetlenie lokalu zadbała polska marka Chors - minimalistyczny i elegancki design, który podbija serca klientów. W ofercie Concept Store nie zabrakło rodzimych trójmiejskich projektantów gdańskiej TABANDY i ich sztandarowych projektów krzeseł i stołków barowych z kolekcji DiagoW Let`s Art Concept Store dostępna jest także limitowana kolekcja odzieży oraz butów od francuskiej marki Le Coq Sportif, słynącej z najwyższej jakości produktów oraz wieloletniej tradycji. Kupić można także wodoodporne papierowe torby, plecaki i akcesoria od polskiej marki Pandamito. Pierwsze i jedyne w Europie artykuły wykonane ze specjalnie impregnowanego papieru - woven paper. Dla fanów nakryć głowy mamy oryginalne kapelusze i kaszkiety od amerykańskiego brandu Stetson. Ich produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród największych gwiazd kina. Let`s Art Concept Store to miejsce, w którym można znaleźć wyjątkowe prezenty dla najbliższych. Syngowane przez największych światowych projektantów wizytowniki, pióra, breloki, portfele i spinki prosto od amerykańskiego ACME Studio oraz włoską personalizowaną biżuterię od Le Corone

 

Przestrzeń Let’s Art’u to także miejsce, gdzie można przyjść z przyjaciółmi na  pyszne wegańskie ciasto lub tartę. Kawa oraz herbata serwowane są w porcelanie Villeroy & Boch, którą także można u nas kupić. Cyklicznie organizowane są tutaj także imprezy kulinarne, wernisaże, spotkania, wywiady z gwiazdami w ramach aktywności festiwalowych OKL. Istnieje również możliwość wynajęcia przestrzeni na organizację imprez prywatnych.

Zapraszamy do Domu Zdrojowego z widokiem na sopockie Molo. Let`s Art Concept Store znajduje się na półpiętrze Państwowej Galerii Sztuki, dzięki temu odwiedzając nas jednocześnie można skorzystać z oferty wystawienniczej. W sezonie letnim jest to wyjątkowa wystawa „Kossakowie” prezentująca ponad 280 płócien oraz najnowszy projekt artystyczny Pawła Althamera.

 

Jesteśmy przekonani, że jest to świetna propozycja dla turystów odwiedzających Sopot w sezonie wakacyjnym. 

Zapraszamy! Znajdźcie nas na FB LetsARTConceptStore

« Pokaż wszystkie wiadomości

znajdziesz nas na: